Info

Profil firmy

Pro-tón Speciál

Poskytujeme profesionální služby v kompletním spektru oboru audio/video. Naším heslem je individuální přístup ke konkrétním potřebám zákazníka a jejich efektivní řešení, které co nejpřesněji tyto potřeby pokrývá. Máme dlouholeté zkušenosti s řešením audia, ať se již jedná o obyčejné systémy, individuální high-end audio, ozvučení domácího kina, či velkoplošné ozvučení obchodních prostor, vše s profesionální instalací na místě našimi školenými pracovníky. Stejně bohaté jsou naše zkušenosti v oblasti videa, pokrývající veškeré představitelné zobrazovače, televizory všech principů počínaje, velkoplošnou projekcí konče.

Poskytujeme též kompletní služby v oblasti satelitní techniky analogové i digitální, jsme oficiálním distributorem sítě UPC Direct. Disponujeme masivním výběrem hudebních i video DVD nosičů.

Naší specialitou je projektování kompletních domácích audio/video systémů na míru poslechových místností a to dokonce i s návrhem kabelových rozvodů a individuálních úprav například ještě ve fázi dokončování novostaveb, či rekonstrukcí. Máme též k dispozici kompletní profesionálně instalovanou poslechovou místnost s možností individuálního termínu poslechu, též mimo standardní otevírací dobu.

Jsme oficiálními distributory značek LOEWE, Panasonic, Sony, JVC, Toshiba, Grundig, Cabasse, Philips, Funai, Sanyo, SHARP, Samsung, Pioneer, Denon, Marantz, Onkyo, Yamaha, NAD, LG, HECO, Mordaunt-Short, Jamo, Magnat, Elac, Koss, Sehnnheiser, Beyerdynamic, AKG, a high-endu obecně…